Menu Zavřeno

Renovent Sky 150 | 200 | 300

BRINK Renovent Sky 150, 200 a 300 jsou podstropní větrací jednotky s rekuperací tepla pro rezidenční větrání. Jednotky BRINK Sky využívají stejné ověřené technologie větracích jednotek Excellent a vynikají tedy tichým a energeticky efektivním provozem s možností rozšíření o další nadstavby

Přednosti jednotek Renovent Sky

  • Nízká výška a snadná instalace
  • Tichý provoz
  • Poměr nízké spotřeby a vysoké účinnosti
  • Automatická regulace konstantního průtoku vzduchu
  • Integrovaný předehřev s inteligentní regulací s detekcí ledu
  • Široké možnosti rozšiřující regulace
  • Horizontální a vertikální instalace

 

Firma Brink Climate Systems již po několik desítek let představuje inovativní řešení větrání, která přispívají ke zdravému, komfortnímu a úspornému vnitřnímu prostředí. Firma Brink neustále zlepšuje a vyvíjí své větrací jednotky a přichází s novou generací rekuperačních jednotek.

Nejvyšší účinnost a rovnotlaké větrání

Vestavěná automatická regulace konstantního průtoku vzduchu zaručuje vyváženou dodávku vzduchu nezávisle na odporu vzduchovodů. Tato regulace ulehčuje nastavení a zaregulování vzduchotechniky, čímž snižuje náklady na instalaci systému s rekuperací tepla. Výhodou je, že postupné znečištění filtrů a měnící se venkovní povětrnostní podmínky neovlivňují poměr přiváděného a odváděného vzduchu. Systém větrání s rekuperací tepla pracuje v rovnotlaku a větrací jednotka dosahuje díky tomu nejvyšší možné účinnosti.

Flexibilní instalace

Rekuperační jednotky BRINK Renovent Sky 150/200 jsou velmi nízké konstrukce a na výšku měří pouhých 198mm. Snadno se tak instalují do podhledů a jiných míst náročných na prostor, nebo je lze instalovat ve vertikální poloze na stěnu, kde zabírá minimální prostor na hloubku místnosti.

Vysoká energetická efektivita

Rekuperační jednotky BRINK Renovent Sky jsou testovány podle norem EN308, EN13141-7, DIBt a Passivhaus Institutu. Vysoká účinnost zpětného zisku tepla a nízká energetická spotřeba společně s propracovanou regulací a nadstavbami, dělají z rekuperačních jednotek Renovent Sky jedno z energeticky nejefektivnějších zařízení.

Video produktu

Máte zájem o jednotky Brink Renovent Sky ?

Máte dotaz nebo připomínku k produktu? Neváhejte nás kontaktovat.