Menu Zavřeno

Lokální rekuperace BRINK Air 70

BRINK Air 70 je kompaktní lokální rekuperační jednotka, která splňuje vysoké estetické nároky kladené na technické zařízení viditelně umístěné v interiéru.

Přednosti jednotek Air

  • Velmi tichý provoz
  • Vzhled jednotky neruší interiér
  • Účinnost až 92 %
  • 100% Bypass klapka
  • Pokročilá regulace
  • Účinná filtrace až F7
  • Odpovídá normě EN13141-8

Firma Brink Climate Systems již po několik desítek let představuje inovativní řešení větrání, která přispívají ke zdravému, komfortnímu a úspornému vnitřnímu prostředí. Firma Brink neustále zlepšuje a vyvíjí své větrací jednotky a přichází s novou generací rekuperačních jednotek.

Vysoký výkon

Vysoký vzduchový výkon až 70m³/h s vysokou účinností a nízkou hlučností vyžaduje dostatečně velký tepelný výměník. U této decentrální rekuperace tvoří speciální kulatý protiproudý výměník 1060 trubiček uložených v tepelně izolovaném těle lokální rekuperační jednotky, které má průměr pouhých 250mm. Lokální rekuperační jednotka BRINK Air 70 patří mezi nejtišší na trhu a současně tato decentrální rekuperace vytváří hlukový útlum zvukům pronikajících zvenčí.

Možnosti ovládání

Zařízení jsou dodávána v provedení Standard a Plus. Jednotky standard mají možnost ručního přepínání v pěti výkonových úrovních. Jednotky PLUS je navíc možné dovybavit dalšími prvky, jako je vlhkostní a CO2 senzor, připojit na nadřazený řídicí systém, nebo možnost ovládat pomocí mobilního telefonu.

Vnitřní mřížka lokální rekuperace BRINK Air 70 je dodávána v bílé barvě a její povrch, je možné upravit v barvě stěny. Vnější mřížka je dodávána v provedení nerez a bílé barvě.

Funkčnost za jakýchkoliv povětrnostních podmínek

Lokální rekuperační jednotka BRINK Air 70 je vybavena 100% bypassem, který umožňuje letní větrání chladným nočním vzduchem. Naopak pro zimní provoz je Air 70 je vybavena ochranným předehřevem, který zaručí funkčnost i za mrazivých venkovních teplot. Radiální ventilátory mají dostatečný vzduchový výkon i při silnějším větru a zajistí tak bezpečně rovnotlaké větrání.

Parametry produktu:

Video produktu:

15 – 70 m3/h

500-600 (300 – 500 s příslušenstvím)

>82% dle nové EN-13141-8 (2015)

Vestavěný elektrický předehřev

G4 (možnost rozšíření pro přívod F7)

Máte zájem o jednotku Brink Air 70?

Máte dotaz nebo připomínku k produktu? Neváhejte nás kontaktovat.